Ściana z mchu

Wprowadź do twojego wnętrza odrobinę natury dzięki ścianie z mchu.

Wprowadź do twojego wnętrza odrobinę natury dzięki ścianie z mchu

  • wprowadzi ona ożywnie do twojego wnętrza (biura, mieszkania itp.)
  • nie wymaga twoje uwagi oraz pielęgnacji, jest całkowicie bezobsługowa
  • wiele wersji kolorystycznych oraz dowolne kształty
  • produkt całkowicie bezpieczny dla zdrowia i otoczenia

Każdy z nas chce mieć w swoim otoczeniu choćby odrobinę zieleni. Niestety rośliny wymagają naszej opieki, a nie zawsze możemy poświęcić im odpowiednio dużo uwagi. Naprzeciw temy wychodzimy do państwa z ofertą na zielone ściany z mchu które w ostatnim czasie są niezwykle modnym i jednocześnie praktycznym rozwiązaniem. Ściany wykonane z mchu coraz częściej towarzyszą nam w biurach, centrach handlowych, restauracjach i loka lalach usługowych, a także domach prywatnych.  Dodają zieleni tam, gdzie wcześniej nie było to możliwe.

Z jakiego gatunku mchu wykonane są nasze ściany ?

Oferowana przez nas ściana z mchu wykonana jest z chrobotka reniferowego który najszerzej występuje w rejonie Ameryki Półcnocnej , gdzie służy tam jako pokarm dla reniferów. Stąd też jego jego nazwa. W naszym kraju jest on także spotykany, lecz objęty ochroną. Oferowane przez nas artykuły w żaden sposób nie naruszają ciągłości ekosystemu. Mech sprowadzany jest ze specjalnych hodowli, które produkują go dla celów dekoracyjnych w szerokiej gamie kolorystycznej.

Co świadczy o unikatowości ściany z mchu ?

Ściana z mchu jest ona wykonana jest z chrobotka reniferowego który nie potrzebuje promieni słonecznych ani naturalnego oświetlenia. Jest higroskopijny, co oznacza, że wodę czerpię z otoczenia. Zgodnie z obowiązującymi normami BHP, wilgotność w pomieszczeniach powinna wynosić 45%. Przy zachowaniu tych norm mech będzie całkowicie bezobsługowy. Nie trzeba go przycinać ani nawozić.

Czy ściana z mchu żyje?

Mech na zielonej ścianie to produkt stabilizowany, co oznacza, że dzięki specjalistycznej obróbce chemicznej zachowuje on wilgotność, mimo że nie rośnie.  Mech na zielonej ścianie zachowuje kształt taki jak w momencie instalacji ściany, nie powiększa się z wiekiem. 

Czy ściana z mchu jest produktem bezpiecznym?

W sposób odpowiedzialny podchodzimy do zasad bezpieczeństwa. Oferowane przez nas artykuły posiadają wszystkie niezbędne atesty, a także certyfikat niepalności, dzięki temu możemy z całą odpowiedzialnością uznać iż produkowane przez nas ściany z mchu są całkowicie bezpieczne.

Ściana z mchu

Jeśli zainteresowała państwa nasza oferta zapraszam do kontaktu. Omówimy państwa potrzeby oraz sporządzimy bezpłatną wycenę.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę
phone+48 504 710 868
Realizacje Ściana z mchu
Szajnochy 11 Sushi we Wrocławiu
Szajnochy 11 Sushi we Wrocławiu
Projekt, Realizacja
Przejście Świdnickie we Wrocławiu
Przejście Świdnickie we Wrocławiu
Realizacja, Zielona ściana
Ogród wertykalny na recepcji Miasta Marina we Wrocławiu
Ogród wertykalny na recepcji Miasta Marina we Wrocławiu
Realizacja, Zielona ściana
Zielona ściana w budynku firm Probudowa, Drommostor i PBW Inżynieria we Wrocławiu
Zielona ściana w budynku firm Probudowa, Drommostor i PBW Inżynieria we Wrocławiu
Projekt, Realizacja, Zielona ściana

Jesteśmy innowacyjną firmą, łączącą ekologię z nowoczesnym marketingiem. Dzięki współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu stworzyliśmy pionierski system tworzenia plansz reklamowych oraz struktur ściennych opierających.

file_downloadPobierz katalog produktów i usług

Wiktoria Nowacka

mgr inż. Architekt Krajobrazu
Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni

Architektura krajobrazu to moja pasja. Przeprowadziłam kilkaset projektów zakończonych sukcesem i satysfakcją klientów, zdobywając przy tym doświadczenie. Moją zaletą jest kreatywność i innowacyjne podejście do klienta.

Poznaj moje kwalifikacje

Moi partnerzy

Nie ograniczamy działalności tylko do Dolnego Śląska. Obszar działania firmy to cała Polska. Jesteśmy otwarci na zadania z zakresu urządzania terenów zieleni, realizacji zielonych ścian, a także aranżacje zieleni do biur.

Ta strona korzysta z plików cookies.Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
instagram.com/n.krajobrazy mail_outlinebiuro@nowackakrajobrazy.pl phone+48 504 710 868
Divine Green Wiktoria Nowacka
Plac Grunwaldzki 19/23, 50-378 Wrocław, NIP: 8992686713, REGON: 365103929
+48 504 710 868, biuro@nowackakrajobrazy.pl
Created by horajski.pl